Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Intranet

Zaloguj się

Nawigacja

Treść strony

KONTAKT

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Paderewskiego 1B – pok. 203, 208

tel. 22 765 32 71 - 76

podgik@nowodworski.pl

Kierownik PODGiK – Mariusz Stryjek, tel. 22 765 32 76, m.stryjek@nowodworski.pl

 

  • Udostępnianie informacji z zasobu na podstawie wniosków o udostępnienie materiałów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Pani Agnieszka Kaczmarek-Jaje, tel. 22 765 32 73 - pokój 208

 

Zamówienia można dokonać osobiście lub mailem: podgik@nowodworski.pl

 

  • Obsługa jednostek wykonawstwa geodezyjnego i zgłoszenia prac geodezyjnych i kartograficznych.
    Obsługa internetowych zgłoszeń prac geodezyjnych i kartograficznych

Pan Łukasz Nosarzewski, tel. 22 765 32 73, l.nosarzewski@nowodworski.pl - pokój 208

Pan Marcin Hejna, tel. 22 765 32 73, m.hejna@nowodworski.pl - pokój 208

 

  • Koordynacja usytuowania sieci uzbrojenia terenu

Pan Marcin Hejna, tel. 22 765 32 73, m.hejna@nowodworski.pl - pokój 208

Pani Agnieszka Kaczmarek-Jaje, tel. 22 765 32 73 - pokój 208

• Pracownia numeryczna:

- Pani Anna Petrykowska tel. 22 765 32 88, a.petrykowska@nowodworski.pl

- Pani Beata Chrzanowska, tel. 22 765 32 89, b.chrzanowska@nowodworski.pl

- Pani Martyna Kostecka, tel. 22 765 32 88, m.kostecka@nowodworski.pl

- Pani Marta Ciesielska, tel. 22 765 32 88, m.ciesielska@nowodworski.pl

• Ewidencja opracowań geodezyjnych:

- Pani Anna Petrykowska tel. 22 765 32 88, a.petrykowska@nowodworski.pl

- Pani Martyna Kostecka, tel. 22 765 32 88, m.kostecka@nowodworski.pl

 

Inspektorzy opracowań geodezyjnych:

- Pan Mariusz Stryjek, tel. 22 765 32 76, m.stryjek@nowodworski.pl

- Pani Monika Kijanowska, tel. 22 765 32 71, m.kijanowska@nowodworski.pl

 

Obsługa GEOPORTAL2:

Pan Wojciech Łęgowski, 22 765 32 51, w.legowski@nowodworski.pl

Pan Mariusz Stryjek, tel. 22 765 32 76, m.stryjek@nowodworski.pl

drukuj ()

Siedziba PODGiK w Nowym Dwórze Mazowieckim, ulica I.Paderewskiego 1b

[obiekt mapy] podgik now dwór mazowiecki

NASZA LOKALIZACJA

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 72656
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-10-30 14:13

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Dane kontaktowe

tel. +48 22 765 32 00
fax. +48 22 765 32 01

 

Godziny urzędowania

poniedziałek 9.00-17.00
wtorek-piątek 8.00-16.00

 

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 1573899
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2019-12-12 14:57

Stopka strony