Biuletyn Informacji Publicznej
Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Elektorniczna Skrzynka Podawcza

Intranet

Zaloguj się
:
:

Przejdź do: www.nowodworski.pl

Treść strony

KONTAKT

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Paderewskiego 1B – pokój 203, 208

tel. 22 765 32 71 - 76

podgik@nowodworski.pl

Kierownik PODGiK – Mariusz Stryjek, tel. 22 765 32 76, m.stryjek@nowodworski.pl

 

  • Udostępnianie informacji z zasobu na podstawie wniosków o udostępnienie materiałów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

 

Zamówienia map opiniodawczych można dokonać zdalnie drogą internetową:

https://nowodworski.geoportal2.pl/map/mat/mat.php

lub mailem: podgik@nowodworski.pl

Pani Agnieszka Kaczmarek-Jaje, tel. 22 765 32 73 - pokój 208

 

  • Obsługa jednostek wykonawstwa geodezyjnego i zgłoszenia prac geodezyjnych i kartograficznych
    oraz obsługa internetowych zgłoszeń prac geodezyjnych i kartograficznych

 

Zgłoszenia prac geodezyjnych można dokonać zdalnie drogą internetową:

http://nowodworski.geoportal2.pl/index.php

lub mailem: podgik@nowodworski.pl

Pan Łukasz Nosarzewski, tel. 22 765 32 73, l.nosarzewski@nowodworski.pl - pokój 208

Pan Marcin Hejna, tel. 22 765 32 73, m.hejna@nowodworski.pl - pokój 208

 

  • Koordynacja usytuowania sieci uzbrojenia terenu

Wnioski na naradę koordynacyjną można dokonać zdalnie drogą internetową:

https://nowodworski.geoportal2.pl/map/mat/mat.php

lub mailem: koordynacja@nowodworski.pl

Pan Marcin Hejna, tel. 22 765 32 73, m.hejna@nowodworski.pl - pokój 208

Pani Agnieszka Kaczmarek-Jaje, tel. 22 765 32 73 - pokój 208

Pan Mariusz Stryjek, tel. 22 765 32 76, m.stryjek@nowodworski.pl

 

• Pracownia numeryczna:

- Pani Anna Petrykowska tel. 22 765 32 88, a.petrykowska@nowodworski.pl

- Pani Beata Chrzanowska, tel. 22 765 32 89, b.chrzanowska@nowodworski.pl

- Pani Martyna Kostecka, tel. 22 765 32 88, m.kostecka@nowodworski.pl

- Pani Marta Ciesielska, tel. 22 765 32 88, m.ciesielska@nowodworski.pl

 

• Ewidencja opracowań geodezyjnych:

- Pani Anna Petrykowska tel. 22 765 32 88, a.petrykowska@nowodworski.pl

- Pani Martyna Kostecka, tel. 22 765 32 88, m.kostecka@nowodworski.pl

 

Inspektorzy opracowań geodezyjnych:

- Pan Mariusz Stryjek, tel. 22 765 32 76, m.stryjek@nowodworski.pl

- Pani Monika Kijanowska, tel. 22 765 32 71, m.kijanowska@nowodworski.pl

 

Obsługa GEOPORTAL2:

Pan Wojciech Łęgowski, 22 765 32 51, w.legowski@nowodworski.pl

Pan Mariusz Stryjek, tel. 22 765 32 76, m.stryjek@nowodworski.pl

drukuj ()

Siedziba PODGiK w Nowym Dwórze Mazowieckim, ulica I.Paderewskiego 1b

[obiekt mapy] podgik now dwór mazowiecki

NASZA LOKALIZACJA

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 90873
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2020-12-22 11:27:08