Biuletyn Informacji Publicznej
Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Elektorniczna Skrzynka Podawcza

Intranet

Zaloguj się
:
:

Przejdź do: www.nowodworski.pl

Treść strony

Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim

W skład redakcji wchodzą: redaktor prowadzący oraz redaktorzy z poszczególnych komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim, którzy publikują informacje z zakresu działania swojego zespołu/wydziału.

Adres redakcji:

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Ignacego Paderewskiego 1B

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Redaktor prowadzący:

Magdalena Czechowicz

tel: +48 (22) 765-32-04

email: m.czechowicz@nowodworski.pl

Redaktorzy komórek organizacyjnych: 

  1. Hanna Górska, Zespół Promocji i Spraw Społecznych, email: h.gorska@nowodworski.pl
  2. Patrycja Łempicka, Zespół Promocji i Spraw Społecznych, email: p.lempicka@nowodworski.pl
  3. Sylwia Olszewska, Wydział Administracyjno - Organizacyjny, email: s.olszewska@nowodworski.pl
  4. Ewa Skorel, Zespół Zamówień Publicznych, email: e.skorel@nowodworski.pl
  5. Paulina Wiktorowicz, Zespół Zamówień Publicznych, email: p.wiktorowicz@nowodworski.pl
  6. Mariusz Stryjek, Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, email: m.stryjek@nowodworski.pl
  7. Anna Adamowicz, Wydział Budżetu i Finansów, email: a.adamowicz@nowodworski.pl
  8. Mariola Tomaszewska, Biuro Rady i Zarządu, email: m.tomaszewska@nowodworski.pl
  9. Paweł Marszałek, Wydział Inwestycji i Dróg Powiatowych, email: p.marszałek@nowodworski.pl
  10. Bogumiła Kulesza, Wydział Środowiska, email: b.kulesza@nowodworski.pl 
  11. Agata Piekut, Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, email: a.piekut@nowodworski.pl
  12. Paweł Wyszomirski, Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, email:p.wyszomirski@nowodworski.pl
  13. Agnieszka Daniszewska, Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, email: a.daniszewska@nowodworski.pl
  14. Tomasz Szabelski, Wydział Architektury i Budownictwa, email: t.szabelski@nowodworski.pl
  15. Katarzyna Salwowska, Wydział Architektury i Budownictwa, email: k.salwowska@nowodworski.pl
  16. Agnieszka Kaczmarek, Wydział Architektury i Budownictwa Filia w Nasielsku, email: a.kaczmarek@nowodworski.pl

Jeśli zauważyli Państwo na naszej stronie jakiekolwiek błędy, braki lub nieścisłości, prosimy o kontakt pod adresem: m.czechowicz@nowodworski.pl

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Magdalena Czechowicz
  • opublikował: Magdalena Czechowicz
    data publikacji: 2014-07-08 15:36
  • zmodyfikował: Magdalena Czechowicz
    ostatnia modyfikacja: 2022-09-14 14:56

drukuj całą stronę

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 13142
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-09-14 14:56:27