Biuletyn Informacji Publicznej
Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

 • Elektorniczna Skrzynka Podawcza

Intranet

Zaloguj się
:
:

Przejdź do: www.nowodworski.pl

Treść strony

Instrukcja korzystania z BIP

Biuletyn Informacji Publicznej (w skrócie BIP) to urzędowy publikator teleinformatyczny służący powszechnemu udostępnianiu informacji publicznej. Jest on tworzony zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

Publikowane informacje zgromadzone są w menu głównym. Wyświetlane jest ono na każdej stronie serwisu, w postaci kolumny, po lewej i prawej stronie ekranu. Menu jest podzielone na kilka działów tematycznych. Po wybraniu poszczególnego tematu, ukazują się należące do niego podstrony.

Znalezienie żądanej informacji umożliwia dodatkowo moduł wyszukujący umieszczony w prawej górnej części ekranu. Po wprowadzeniu poszukiwanego hasła należy nacisnąć klawisz enter lub nacisnąć przycisk znajdujący się po prawej stronie pola wyszukiwania. Możliwość przeszukiwania istnieje zarówno w całym serwisie oraz na danej stronie i jej podstronach.

Uwaga! wyszukiwarka przeszukuje wszystkie informacje zawarte w serwisie z uwzględnieniem załączonych do niej plików. Aby ułatwić wyszukiwanie wystarczy wpisać pierwsze 3 znaki szukanego słowa.

W lewym górnym rogu ekranu znajduje się logo BIP, które stanowi odnośnik (link) do głównej strony BIP (www.bip.gov.pl). Po prawej stronie znajduje się nazwa podmiotu oraz herb powiatu nowodworskiego, będący przekierwaniem do strony www.nowodworski.pl.

Pod każdą informacją opublikowaną w Biuletynie zamieszczona jest stopka, mogąca zawierać następujące informacje:

 • imię i nazwisko autora treści informacji,
 • data wytworzenia informacji,
 • data publikacji,
 • data ostatniej modyfikacji.

W lewym dolnym rogu każdej strony Biuletynu Informacji Publicznej wyświetlana jest informacja dotycząca:

 • dotychczasowej liczby wizyt na stronie,
 • daty i godziny ostatniej wizyty na stronie,
 • ostatniej aktualizacji na stronie.

Każdą dostępną na stronach serwisu informacje można wydrukować. W zależności od sposobu dodania ikony drukowania przez redaktora strony, można dokonać wydruku pojedynczego akapitu lub zawartości całej podstrony.

Metryka

 • opublikował: brak informacji
  data publikacji: 2012-01-04 11:31

drukuj całą stronę

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 11223
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2008-02-26 23:26:20